Найбільша галузева виставка України – XX Міжнародний промисловий форум – 2021

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас відвідати наш стенд С12.1 на найбільшій галузевій виставці України – XX Міжнародному промисловому форумі – 2021, який відбудеться з 16 по 19 листопада 2021 року в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський пр-т, 15, ст. метро «Лівобережна»).
Форум об’єднує спеціалізовані виставки:
МЕТАЛООБРОБКА
УкрЗварювання
ГІДРАВЛІКА. ПНЕВМАТИКА
ПІДШИПНИКИ
УкрЛитво
УкрВторТех
ПІДЙОМНО-ТРАНСПОРТНЕ, СКЛАДСЬКЕ ОБЛАДНАННЯ
Автоматизація і робототехніка
ЗРАЗКИ, СТАНДАРТИ, ЕТАЛОНИ, ПРИЛАДИ
БЕЗПЕКА ВИРОБНИЦТВА
На нашому стенді Вас чекає багато новинок та цікавих пропозицій.

Read More

Фірма “МІРУА” відтепер пропонує продукцію “CAVAGNA” Італія. Продукція зі знаком π

Фірма “МІРУА” відтепер представляє продукцію всесвітньо відомої кампанії “CAVAGNA” Італія !!! Постійно піклуючись про безпеку і потреби своїх клієнтів ми вирішили розширити асортимент обладнання та арматури для роботи з пропановими балонами, наслідком чого стало підписання контракту з провідним міжнародним холдингом “CAVAGNA GROUP” .Тепер ми можемо запропонувати різні моделі пропанових балонних вентилів, регуляторів, рамп з арматурою незрівнянної італійського якості. Так само на базі даної продукції може зібрати будь-яку конфігурацію багато балонних систем газопостачання для промисловості і для, систем автономного опалення приватних будинків, які останнім часом користуються великою попітом.Ми завжди раді відповісти на будь-які ваші питання, надати професійну технічну консультацію і підібрати для Вас саме те якісне та надійне обладнання, яке вам необхідно.

До уваги споживачів України! Компанія “МІРУА” пропонує нову продукцію відомого світового виробника “CAVAGNA GROUP”. На складі присутній нове надходження як вже відомих моделей газового обладнання, так і НОВИНОК! “CAVAGNA GROUP” відома у всьому світі, як виробник якісного, надійного і недорогого газового обладнання. З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитися на сайті.

У нас нова продукція вентиля редуктори рампи генератори
З 2014 року компанія Safegas є офіційним представником багатьох світових брендів, в тому числі і Cavagna Group. Наша організація займається продажем різних деталей для газових пристроїв. Зараз ми запустили кілька нових напрямків:
• вентиля;
• редуктори;
• рампи;
• генератори.
Тепер про кожну з них докладніше.
Вентиля для газових балонів (пропан-бутан)
На сайті компанії ви можете знайти:
• вентиля від CAVAGNA GROUP;
Вентилі від CAVAGNA GROUP – вироби високої якості, які заслужили довіру в багатьох країнах і користуються високою популярністю. Товари даної марки виготовляються зі спеціальним маркуванням π, що має на увазі високий ступінь безпеки.

Вентиля для кисневого балона
В інтернет-магазині Safegas ви знайдете кисневі вентилі:
• 4 din9 / вентиль кисневий
• p1020 вентиль кисневий
• Вентиль медичного кисню
• Вентиль вуглекислотний + клапан
• Кисневий вентиль вк-1 і вк-2
• Адаптер для кисневого вентелі

Редуктори для газових балонів
В інтернет-магазині Safegas ви знайдете газові редуктори:
• Регулятор попановий побутової тип 694 CAVAGNA, Італія
• Регулятор пропановий тип 694МР CAVAGNA, для теплових гармат
• Ругулятор пропановий одноступінчатий тип 734 CAVAGNA (Італія)
• Ругулятор пропановий двоступеневий з автоматичним перемикачем тип 924S CAVAGNA (Італія)
• Регулятор пропановий одноступінчатий
• Промисловий регульований пропановий редуктор

Генератори Cavagna (Італія)
• POWER GENERATOR GE 2000 / пропанових ГЕНЕРАТОР GE 2000 CAVAGNA (ІТАЛІЯ)
• POWER GENERATOR GE 5000 / пропанових ГЕНЕРАТОР GE 5000 CAVAGNA (ІТАЛІЯ)
• POWER GENERATOR GE 6000 / пропанових ГЕНЕРАТОР GE 6000 CAVAGNA (ІТАЛІЯ)
• POWER GENERATOR GE 7000 / пропанових ГЕНЕРАТОР GE 7000 CAVAGNA (ІТАЛІЯ)
• POWER GENERATOR GE 7000т / пропанових ГЕНЕРАТОР GE 7000т CAVAGNA (ІТАЛІЯ)

Пропанових рампи від Cavagna Group
У нас ви можете знайти такі пропанові рампи:
• для підключення 2-х, 3-х і 4-х побутових балонів;
• одноступінчатий тип 734;
• двоступеневий (з автоматичним перемикачем).
Всі рампи від Cavagna Gruop мають газовий манометр для вимірювання тиску на вході, а також захисний клапан для блокування надлишкового тиску.
Вироби такого типу використовуються для систем автономного живлення в господарствах. У разі необхідності тривалої роботи різного обладнання і в разі відбору великого обсягу газу.

Read More

Компанія “Міруа” представляє світового виробника Cavagna Group

До уваги споживачів України! Компанія “МІРУА” представляє нову продукцію відомого світового виробника “CAVAGNA GROUP”. На складі присутній нове надходження як вже відомих моделей газового обладнання, так і НОВИНОК! “CAVAGNA GROUP” відома у всьому світі, як виробник якісного, надійного і недорогого газового обладнання. З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитися на сайті.

Read More

Що таке Кавагна Груп? (Cavagna Group) Італія

Cavagna Group – це світовий лідер з виробництва різних деталей і компонентів для управління газами різних типів:

 • енергетичним;
 • альтернативними видами палива;
 • медичним;
 • промисловим;
 • криогенним і спеціальним.

Компанія була заснована в 1949 році. Штаб-квартира рассоложена на Півночі Італії, так як ця частина країни історично відома завдяки своїй металообробної промислової діяльності.

Сьогодні продукція Cavagna Group користується попитом в більш ніж 145 країнах по всьому світу. Продажем товару займаються офіційні дистриб’юторські компанії. Кавагна груп також співпрацює з безліччю відомих світових виробництв:

 • нафтогазу;
 • промислового газу;
 • автомобілебудування;
 • контейнерів для стисненого та скрапленого газу.

Завдяки високій якості продукції і досвідченим працівникам Cavagna Group стала надійним технологічним партнером для безлічі підприємств по всьому світу.

Головна місія

В останні кілька десятиліть інновації стали розвиватися з величезною швидкістю, в результаті чого газ став однією з найважливіших і невід’ємних частин в повсякденному житті. Він необхідний не тільки для опалення будинків або приготування їжі, але і для виробництва електроенергії. Тому основне завдання, яке взяла на себе Cavagna Group – це технологічна і продуктивна підтримка виробництв. Компанія надає своїм партнерам комплексне і повноцінне рішення для будь-якого типу газу, яке сприяє функціональному і безпечного використання газу у всіх галузях.

Цінності компанії

Як логотип Cavagna Group вибрала рівносторонній трикутник, в якому кожен кут має певне значення:

 • обов’язки компанії;
 • людські ресурси;
 • якість продукції.

Обов’язки компанії виражаються у відношенні до клієнтів і прагненні досягти загального успіху. Група прагне задовольнити, передбачити і навіть перевершити всі очікування і вимоги своїх клієнтів.

Cavagna Group розуміє, що людський ресурс – це головний актив компанії. Тому група завжди підтримує своїх співробітників і інвестує в їх постійний розвиток і освіту. Якість продукції – це головна особливість Кавагна груп.

Компанія вважає, що якість це запорука безпеки в газовій промисловості та їм не можна нехтувати. Тому загальна політика виробництва пов’язана з набором професійних співробітників і використанні інноваційних технологій.

Read More

ЗАПРОШУЄМО ВАС ВІДВІДАТИ XIХ МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ

Запрошуємо Вас відвідати головну спеціалізовану виставку 2020 року  “XІХ МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ” (24-27 листопада 2020р., м.Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15), де Ви зможете ознайомитися з нашими новинками, а нам є що Вам запропонувати, а також товарами, технологіями та послугами інших підприємств України та міжнародних учасників.

Відвідайте наш стенд 3С01.3 і Ви обов’язково знайдете для себе багато цікавого!!!

Активні відвідувачі нашого стенду завжди отримують вигідні пропозиції!!!

 

Read More

Нова ера відомих білоруських металевих газових балонів!

Компанія «Міруа» (ТМ «SAFEGAS»), як офіційний дилер, представляє на ринку України – вже відомі всім металеві зварні балони під пропано-бутанову суміш, виробництва ВАТ «Новогрудський завод газової апаратури» (Республіка Білорусь, ТМ «NOVOGAS») НОВОЇ КОНСТРУКЦІЇ.
Керуючись правилом – БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ – ми перші в Україні свідомо відмовились від завезення білоруських металевих балонів, з встановленим вентилем типу ВБ-2, який, за своїми конструктивними та якісними показниками є дуже застарілим і не забезпечує безпечної експлуатації газового балону споживачу.
Виробник («NOVOGAS»), ідучи в ногу з часом та світовими вимогами до безпеки та надійності експлуатації газових балонів, розробив та запустив у виробництво новий тип балонного вентиля – вентиль типу ВБК. Цей тип вентилів відрізняється в першу чергу наявністю багаторазового запобіжного клапану, який не дає створювати в балоні критичний тиск, що призводить до деформації або руйнації балону, що в свою чергу може призвести до непоправних наслідків.
По друге збільшено більш ніж вдвічі робочий ресурс.
В третє – якість виконання нового вентиля дозволяє отримати його повну герметичність на всьому відрізку ходу штока вентиля від положення «закрито» до положення «відкрито», що неможливо в старому вентилі типу ВБ-2.
Всі технічні характеристики балону залишаються незмінними, як з вентилем типу ВБ-2, так і з новим вентилем типу ВБК.
Але рівень безпеки експлуатації металевих балонів «NOVOGAS» з новим вентилем ВБК є на порядок вищим за балони, оснащені старим вентилем типу ВБ-2!!!
Всі балони «NOVOGAS», які ми пропонуємо на ринку України є сертифіковані і відтепер відвантажуються споживачу тільки в безпечній комплектації з новим вентилем ВБК та з технічним паспортом-інструкцією на українській мові з позначкою (трилистником) відповідності товару технічному регламенту України, згідно діючого законодавства.

Read More

Надходження нового товару !!!

Шановні користувачі продукції ТМ “SAFEGAS”!
Представляємо на ринку України новий регулятор для побутових пропанових балонів Z-90 SAFEGAS з індикатором змісту газу в балоні.
(більше…)

Read More