• (044) 331 59 75
  • (050) 334 52 41
  • (050) 318 08 08
  • info@safegas.com.ua

Фірма «МІРУА» відтепер представляє продукцію всесвітньо відомої кампанії «CAVAGNA» Італія!!!

Фірма «МІРУА» відтепер представляє продукцію всесвітньо відомої кампанії «CAVAGNA» Італія!!!

Постійно піклуючись про безпеку та потреби своїх клієнтів ми вирішили розширити асортимент обладнання та арматури для роботи з пропановими балонами, наслідком чого стало підписання контракту з провідним міжнародним холдингом «CAVAGNA GROUP».
Тепер ми можемо запропонувати різні моделі пропанових балонних вентилів, регуляторів, рамп з арматурою незрівнянної італійської якості.
Також на базі даної продукції можливо зібрати будь яку конфігурацію багато балонних систем газопостачання для промисловості та для , систем автономного опалення приватних будинків, які останнім часом користуються великим попитом.
Ми завжди раді відповісти на будь які ваші питання, надати професійну технічну консультацію та підібрати для Вас саме те якісне і надійне обладнання, яке вам необхідне.

Подробнее

Нова ера відомих білоруських металевих газових балонів!

Компанія «Міруа» (ТМ «SAFEGAS»), як офіційний дилер, представляє на ринку України – вже відомі всім металеві зварні балони під пропано-бутанову суміш, виробництва ВАТ «Новогрудський завод газової апаратури» (Республіка Білорусь, ТМ «NOVOGAS») НОВОЇ КОНСТРУКЦІЇ.
Керуючись правилом — БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ — ми перші в Україні свідомо відмовились від завезення білоруських металевих балонів, з встановленим вентилем типу ВБ-2, який, за своїми конструктивними та якісними показниками є дуже застарілим і не забезпечує безпечної експлуатації газового балону споживачу.
Виробник («NOVOGAS»), ідучи в ногу з часом та світовими вимогами до безпеки та надійності експлуатації газових балонів, розробив та запустив у виробництво новий тип балонного вентиля – вентиль типу ВБК. Цей тип вентилів відрізняється в першу чергу наявністю багаторазового запобіжного клапану, який не дає створювати в балоні критичний тиск, що призводить до деформації або руйнації балону, що в свою чергу може призвести до непоправних наслідків.
По друге збільшено більш ніж вдвічі робочий ресурс.
В третє – якість виконання нового вентиля дозволяє отримати його повну герметичність на всьому відрізку ходу штока вентиля від положення «закрито» до положення «відкрито», що неможливо в старому вентилі типу ВБ-2.
Всі технічні характеристики балону залишаються незмінними, як з вентилем типу ВБ-2, так і з новим вентилем типу ВБК.
Але рівень безпеки експлуатації металевих балонів «NOVOGAS» з новим вентилем ВБК є на порядок вищим за балони, оснащені старим вентилем типу ВБ-2!!!
Всі балони «NOVOGAS», які ми пропонуємо на ринку України є сертифіковані і відтепер відвантажуються споживачу тільки в безпечній комплектації з новим вентилем ВБК та з технічним паспортом-інструкцією на українській мові з позначкою (трилистником) відповідності товару технічному регламенту України, згідно діючого законодавства.

Подробнее

Приглашаем всех посетить XVIII МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ

Приглашаем всех посетить центральную специализированную выставку «XVIII МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ» (19 – 22 ноября 2019 г., г. Киев, МВЦ, Броварской проспект, 15), где вы сможете ознакомиться с нашими новинками, а также товарами, технологиями и услугами других предприятий Украины и международных участников.
Посетите наш стенд G19.6 и Вы обязательно найдете для себя что-то интересное!!!
Активные посетители нашего стенда всегда получают самые выгодные предложения!!!

Подробнее
Z901

Поступление нового товара!!!

Уважаемые пользователи продукции ТМ «SAFEGAS»!
Представляем на рынке Украины новый регулятор для бытовых пропановых баллонов Z-90 SAFEGAS с индикатором содержания газа в баллоне.
Данная модель была выбрана нами после продолжительного анализа рынка бытовых регуляторов в Украине и мире, а также анализа несчастных случаев при эксплуатации бытовых баллонов в стране.
Мы позиционируем этот регулятор как НЕОБХОДИМОЕ оборудование при эксплуатации металлических (непрозрачных) бытовых пропановых баллонов, поскольку индикатор на регуляторе позволяет одним взглядом оценить степень наполнения баллона, не перезаправлен ли он, наличие газолина, который необходимо слить перед заправкой, рассчитать время до заправки и многое другое.
Все выше перечисленное влияет в первую очередь на БЕЗОПАСНОСТЬ эксплуатации газового оборудования!
Регулятор Z-90 SAFEGAS сертифицирован в Украине.

Также в продажу поступила свежая партия рукавов для газосварочных и родственных работ. Сейчас в наличии газовые и кислородные рукава д.6 и 9мм, а также спаренные рукава для комплектации газосварочных постов д.6+6 и 9+9мм.
Спешите заказать новые рукава (по нормам безопасности необходимо менять не реже раз в два года), количество спаренных рукавов ограничено. Цены Вас приятно порадуют.

Подробнее

Выстака «Международный промышленный форум 2018» (20.11.18 — 23.11.18)

Приглашаем всех наших клиентов и партнеров посетить стенд компании «МИРУА» на выставке «Международный промышленный форум 2018», которая будет проходить с 20 по 23 ноября 2018г. в Международном выставочном центре

(далее…)

Подробнее