Компанія «Міруа» (ТМ «SAFEGAS»), як офіційний дилер, представляє на ринку України – вже відомі всім металеві зварні балони під пропано-бутанову суміш, виробництва ВАТ «Новогрудський завод газової апаратури» (Республіка Білорусь, ТМ «NOVOGAS») НОВОЇ КОНСТРУКЦІЇ.
Керуючись правилом – БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ – ми перші в Україні свідомо відмовились від завезення білоруських металевих балонів, з встановленим вентилем типу ВБ-2, який, за своїми конструктивними та якісними показниками є дуже застарілим і не забезпечує безпечної експлуатації газового балону споживачу.
Виробник («NOVOGAS»), ідучи в ногу з часом та світовими вимогами до безпеки та надійності експлуатації газових балонів, розробив та запустив у виробництво новий тип балонного вентиля – вентиль типу ВБК. Цей тип вентилів відрізняється в першу чергу наявністю багаторазового запобіжного клапану, який не дає створювати в балоні критичний тиск, що призводить до деформації або руйнації балону, що в свою чергу може призвести до непоправних наслідків.
По друге збільшено більш ніж вдвічі робочий ресурс.
В третє – якість виконання нового вентиля дозволяє отримати його повну герметичність на всьому відрізку ходу штока вентиля від положення «закрито» до положення «відкрито», що неможливо в старому вентилі типу ВБ-2.
Всі технічні характеристики балону залишаються незмінними, як з вентилем типу ВБ-2, так і з новим вентилем типу ВБК.
Але рівень безпеки експлуатації металевих балонів «NOVOGAS» з новим вентилем ВБК є на порядок вищим за балони, оснащені старим вентилем типу ВБ-2!!!
Всі балони «NOVOGAS», які ми пропонуємо на ринку України є сертифіковані і відтепер відвантажуються споживачу тільки в безпечній комплектації з новим вентилем ВБК та з технічним паспортом-інструкцією на українській мові з позначкою (трилистником) відповідності товару технічному регламенту України, згідно діючого законодавства.