Компанія під брендом Safegas

Бренд Safegas на території України був зареєстрований в 2014 році виробничою компанією ТОВ “Міруа”. Основний керівний склад компанії прийняв рішення ввести новий напрямок в ряд своєї діяльності.
Фундаментальне рішення щодо присутності в даній області напрямки, прийнято в результаті довгої оцінки серйозності і відповідальності такої діяльності.

Як написано в клятві Гіппократа «Не нашкодь». Грунтуючись на даній клятві, робимо основну ставку на “БЕЗПЕКА !!!”.

Адже немає нічого важливішого, ніж забезпечити максимальну безпеку при експлуатації устаткування підвищеної небезпеки, щоб наші з вами сім’ї, діти, близькі і навколишні були захищені на належному максимальному рівні.

Компанія ТОВ “Міруа”, власник бренду Safegas, призначила на напрям “газове обладнання” команду фахівців в цій області для можливості повного і кваліфікованого забезпечення споживачів і партнерів.

Звернувшись до команди наших фахівців, Ви гарантовано отримуєте правильне і кваліфіковане рішення Ваших завдань, високоякісне гарантійне і післягарантійне обслуговування, налагоджену логістику, а також отримання будь-якої необхідної супровідної інформації.

Ваша безпека повинна бути максимальною. Ваша потреба буде задоволена на високому рівні.

Довіряйте професіоналам, вибирайте Safegas!

ДЛЯ ВАС -Тільки БЕЗПЕКА !!!