Шановні користувачі продукції ТМ “SAFEGAS”!
Представляємо на ринку України новий регулятор для побутових пропанових балонів Z-90 SAFEGAS з індикатором змісту газу в балоні.

Дана модель була обрана нами після тривалого аналізу ринку побутових регуляторів в Україні та світі, а також аналізу нещасних випадків при експлуатації побутових балонів в країні.
Ми позиціонуємо цей регулятор як НЕОБХІДНА обладнання при експлуатації металевих (непрозорих) побутових пропанових балонів, оскільки індикатор на регуляторі дозволяє одним поглядом оцінити ступінь наповнення балона, що не перезаправлен він, наявність газоліну, який необхідно злити перед заправкою, розрахувати час до заправки і багато іншого .
Все вище перераховане впливає в першу чергу на БЕЗПЕКА експлуатації газового обладнання!
Регулятор Z-90 SAFEGAS сертифікований в Україні.

Також в продаж надійшла свіжа партія рукавів для газозварювальних і родинних робіт. Зараз в наявності газові та кисневі рукави буд.6 і 9мм, а також спарені рукава для комплектації газозварювальних постів буд.6 + 6 і 9 + 9мм.
Поспішайте замовити нові рукави (за нормами безпеки необхідно міняти не рідше раз на два роки), кількість спарених рукавів обмежена. Ціни Вас приємно порадують.