Компанія “Міруа” (ТМ “SAFEGAS”) представляє новий товар на ринку України – безпечні металеві зварні балони для пропан-бутанової суміші. Керуючись правилом – БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ – ми провели відбір з великої кількості виробників балонів, відчуваючи отримані зразки.
<!-more-> Рецепт безпеки для металевих пропанових балонів складається з двох компонентів: по-перше – якісного металевого циліндра, по-друге – якісного вентиля, що підвищує рівень безпеки в цілому за рахунок використання у конструкції багаторазового запобіжного клапана.
Клапан необхідний для стравлювання в атмосферу утворилося при термічному розширенні надлишковий тиск газу всередині балону.
Вибраний нами металевий циліндр має колосальний запас міцності (розрив балону стався при тиску 180атм, при цьому зварні шви залишилися герметичні), а конструкція вентиля YSQ-8 довела свою надійність річною експлуатацією без шлюбу.
Балоні зроблені за міжнародним стандартом ISO4706 та повністю відповідають ДСТУ 3245-95, що підтверджується сертифікатом перевірки типу (модуль В).
При виробництві балонів використовується високоміцна сталь НР295, яка надає конструкції, порівняно з аналогами на ринку України, набагато більшу міцність, що позитивно позначається на зовнішньому вигляді та тривалої безпечної експлуатації.
Балоні зроблені у сентябре 2017 року і можуть експлуатуватися до вересня 2022 року без проведення атестації.
Переваги пропонованих безпечних металевих пропанових балонів:

  1. Висока міцність корпусу балона;
  2. Наявність у стандартній комплектації якісного безпечного вентиля YSQ-8 з багаторазовим запобіжним клапаном скидання;
  3. Приваблива ціна;
  4. Гарантійний термін 2 роки;
  5. Наявність повного комплекту дозвільної документації;

На всі балоні встановлені безпечні вентилі YSQ-8 з вихідним різьбленням СП21,8-1/14” LH, що дозволяє підключати балон до стандартного обладнання без додаткових перехідників. значуще для житлових приміщень, закладів громадського харчування, невеликих майстерень та інших подібних місць.
Також ми можемо запропонувати заправний клапан, для заправки балону пістолетом на АЗГС. Наш заправний клапан у місці з’єднання з вентилем зроблений з латуні, як і сам вентиль, що дозволяє максимально продовжити термін служби вентиля без пошкодження різьблення після чисельних заправок на неспеціалізованих точках.
Наше підприємство є професійним офіційним імпортером недорогого, але якісного газобалонного обладнання на території України. Знаючи труднощі українського споживача не зовсім, нам вдається запропонувати споживачеві найоптимальніший варіант співвідношення ціна-якість.
Наша професійна команда готова завжди запропонувати оптимальне рішення Вашої технічної потреби як у консультаційній, так і у комерційній формах – «під ключ».
Ми пропонуємо тільки сертифіковану та реально випробувану продукцію, придатну до експлуатації на найсуворіших режимних об’єктах.
Замовити або отримати додаткову інформацію можна за телефонами +380506886111, +380503345241 або електронною поштою: info@safegas.com.ua