ОБОВ’ЯЗКОВО ЧИТАТИ!!!

ВАЖНОЕ обращение ко всем, кто использует пропановые баллоны в домашнем хозяйстве или на производстве!!!

З настанням холодів споживачі починають частіше користуватися пропановими балонами для нагріву, приготування їжі і т.д. У зв’язку з цим з «засіків» дістаються різні балони і обладнання, яке довго лежало без потреби. Все це починають використовувати часто без відповідної перевірки, а потім багато хто потрапляє на сторінки хронік ЗМІ в розділі надзвичайних подій (добре якщо без постраждалих), статистика нещасних випадків в Україні з кожним років все страшніше.
ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ, пропанових балонів НАЛЕЖАТЬ ДО ОБЛАДНАННЮ ПІДВИЩЕНОЇ НЕБЕЗПЕКИ, тому до їх експлуатації необхідно ставитися належним чином!
Балони необхідно атестувати на ліцензійних пунктах не рідше ніж раз на п’ять років. Якщо на виробництві та існує якась ніяка система контролю, то в домашніх господарствах контролер – сам власник балона. Максимальний термін експлуатації пропанових металевих балонів складає в середньому 20 років.
БУДЬ ЛАСКА, перед кожним використанням уважно оглядайте балон і вентиль на предмет цілісності конструкції і перевіряйте всі з’єднання мильним розчином (або спеціальним спреєм) на герметичність. Якщо не можете виконати цю роботу самостійно, Ви завжди можете звернутися на найближчу організацію, яка торгує газобалонним обладнанням, і за розумні гроші там проведуть перевірку Вашого балона або професійно проконсультують, як Вам необхідно вчинити, щоб забезпечити безпеку експлуатації.
ПАМ’ЯТАЙТЕ, будь-який кваліфікований менеджер по газобалонного обладнання завжди з радістю надасть безкоштовну консультацію по експлуатації та ремонту Вашого балона!
БЕЗПЕКА ВАС І ВАШИХ БЛИЗЬКИХ У ВАШИХ РУКАХ!
Менеджери нашого підприємства завжди готові проконсультувати Вас з питання експлуатації та ремонту балонів і підключаються до них пристроїв і надати допомогу в підборі якісного і безпечного нового газобалонного обладнання провідних світових виробників. До Ваших послуг на складі фірми присутній великий вибір балонів, редукторів, газових рукавів та іншого обладнання, що пройшов сертифікацію і має всю необхідну дозвільну документацію.
Ми пропонуємо:

  1. Сучасні і безпечні композитні пропанові балони – максимальний рівень безпеки;
  2. Посилені безпечні металеві пропанові балони – оптимальний варіант ціна / якість / безпека;
  3. Класичні металеві пропанові балони – економ варіант;
  4. Посилені якісні балони високого тиску для технічних газів – високий рівень якості та безпеки за розумні гроші;
  5. Якісні газові та кисневі рукави;
  6. Великий асортимент додаткового обладнання – редуктора, пальники, різаки;
  7. Все обладнання проходить передпродажну підготовку:
  8. Діє гарантійний та післягарантійний сервіс обладнання.

З повагою до Вашої безпеки, колектив ТОВ «Міруа» ТМ «Safegas».
Тел.: +380506886111, +380503345241, +380503180808, info@safegas.com.ua